:
كمينه:۱۱°
بیشینه:۲۱°
به‌روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
تفاهم‌نامه همکاری‌ در زمینه‌ توسعه زیست‌بوم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین‌نت به امضا رسید.
کد خبر: ۱۶۰۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
اقتصادگردان- محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران در نشست امضای تفاهم‌نامه ضمن اشاره به برنامه‌ تهران هوشمند و اهمیت توجه به زیست‌بوم نوآوری در این برنامه، بر عزم شهرداری تهران در بهره گرفتن از توانِ تخصصی بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌های شهر هوشمند و سرویس‌های آن تاکید کرد.

او همچنین ابراز امیدواری کرد همکاری‌هایی از این دست به ایجاد فضای کاری مناسب برای بخش خصوصی و ارائه‌ خدمات بهتر به شهروندان بیانجامد.

مهدی غیناقی عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران نیز به توسعه اینترنت اشیاء در جهان اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌زمان با دیگر کشورهای جهان، همراه اول در حال اقدام در خصوص ایجاد زیست‌بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از طریق سرمایه‌گذاری و تحقیق و توسعه است.

وی ضمن دعوت از همه‌ بازیگران صنعت اینترنت اشیاء به همکاری، از قرارداد همراه اول با مبین‌نت برای ایفای نقش به عنوان بازوی اجرایی این مجموعه در زمینه راهبر کسب و کارهای سازمانی خبر داد.

در ادامه‌ی این نشست، حسین طهرانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت از آمادگی مجموعه‌ی خود برای همکاری در بخش‌های مختلف از جمله هوشمندسازی شهر خبر داد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در پایان این نشست و پس از پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران، تفاهمنامه توسعه زیست‌بوم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین‌نت به امضای نمایندگان سه مجموعه رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: