:
كمينه:۱۱°
بیشینه:۲۴°
به‌روز شده در: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
با کمک های کارکنان بانک ملت صورت گرفت؛
کارکنان بانک ملت با کمک های نقدی، ۱۳۷۰ یخچال فریزر تولید داخل را برای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان تهیه و ارسال کردند.
کد خبر: ۱۵۷۳۳۷
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۹
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در ادامه ایفای مسوولیت های اجتماعی این بانک در عرصه های مختلف، این بار نیز کارکنان بانک ملت در پی وقوع سیل در استان کم برخوردار سیستان و بلوچستان در سال گذشته، با کمک های خود، برای ۱۳۷۰ خانواده سیل زده در ۲۳ شهر این استان، یخچال فریزر ساخت داخل کشور، خریداری کردند.
بر اساس این گزارش، یخچال فریزرهای اهدایی کارکنان بانک ملت با همکاری ستاد مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان، طی مدت ۱۰ روز بین مردم سیل زده استان توزیع شد تا بدین ترتیب، نیاز این خانواده ها به یخچال برای نگهداری مواد غذایی مرتفع شود.
این درحالی است که مدیرعامل بانک ملت نیز پیش از این و در مراسم انعقاد تفاهمنامه با سازمان توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس، از ساخت ۱۲ مدرسه در استان های سیل زده گلستان، لرستان و خوزستان با کمک جمع آوری شده از سوی کارکنان این بانک خبر داده بود.
به گفته دکتر بیگدلی، بانک ملت و کارکنان خدوم این بانک، در آینده نیز از کمک به مناطق محروم به ویژه در زمینه توسعه علم و دانش و محرومیت زدایی از این مناطق، دریغ نخواهند کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: