:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۹°
به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
افرادی که تمایل دارند با واریز مبلغی به‌صورت ماهانه از تسهيلات فوري بانک قبل از ايجاد ميانگين استفاده کنند، مي‌توانند با شرکت در يكي از مدل‌هاي طرح انگيزش مهر بانك مهر ايران از مزاياي آن استفاده كنند.
کد خبر: ۱۵۷۱۲۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در مدل اول طرح انگیزش مهر، پرداخت سه نوبت تسهیلات به همراه یک نوبت امکان برداشت پس‌انداز قابل انجام است. با افتتاح سپرده ۴۱۸ و درخواست واریز ۲۴ مرحله مستمر ماهانه به مبلغ پنج میلیون و ۱۰۰هزار ریال بابت اقساط تسهیلات مرحله اول و دوم و عضویت در طرح انگیزش مهر، می‌توان از تسهيلات ارائه شده در چارچوب اين طرح استفاده کرد.

دریافت سه نوبت تسهیلات قرض‌الحسنه

نوبت اول تسهیلات به میزان ۳۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۱۲ ماه با نرخ کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود. نوبت دوم تسهیلات نیز ۱۲ماه پس از وام نخست و درصورت انجام ۱۲ مرحله واریز مستمر ماهانه، به میزان ۳۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۱۲ ماهه و با نرخ کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود. بازپرداخت اقساط دو وام یاد شده به‌طور خودکار انجام می‌شود.

دریافت نوبت سوم تسهیلات هم به میزان ۵۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۲۴ ماهه و نرخ کارمزد ۴ درصد منوط به انجام به‌موقع و کامل ۲۴ مرحله واریز مستمر ماهانه است. پرداخت اقساط نوبت سوم تسهیلات انگیزش مهر توسط مشتری انجام مي‌شود.

لازم به ذکر است امکان برداشت پس‌انداز مشتری از سپرده ۴۱۸، پس از گذشت ۲۴ ماه و تکمیل واریز ۲۴ مرحله مبلغ تعیین شده معادل مجموع مبالغ واریزی بابت عضويت در طرح وجود دارد.

دریافت یک نوبت تسهیلات با امکان یک نوبت برداشت پس‌انداز

در مدل دوم طرح انگیزش مهر یک نوبت تسهیلات به‌همراه امکان یک نوبت برداشت پس‌انداز براي مشتريان بانک مهر ايران فراهم شده است.

در این مدل مشتری با افتتاح سپرده ۴۱۸ و واریز ۲۴ مرحله مستمر ماهانه به مبلغ دو میلیون و ۵۷۵هزار ریال بابت اقساط تسهیلات و عضويت در طرح مي‌تواند از تسهيلات قابل ارائه در چارچوب انگيزش مهر بهره‌مند شود. دریافت تسهیلات به میزان ۳۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۲۴ ماهه و با نرخ کارمزد ۴ درصد است و بازپرداخت اقساط به‌طور خودکار انجام می‌شود. پس از گذشت ۲۴ ماه و تکمیل واریز ۲۴ مرحله مبلغ تعیین شده معادل مجموع مبالغ واریزی بابت عضويت در طرح انگيزش مهر، امکان برداشت پس‌انداز مشتري از سپرده ۴۱۸ فراهم می‌شود.

متقاضیان دارنده حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، می‌توانند با مراجعه به هر یک از ۵۳۰ شعبه بانک در سراسر کشور و تکمیل  فرم‌های طرح و افتتاح سپرده در طرح انگیزش مهر، از مزایای اين طرح بهره‌مند شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر: