:
كمينه:۲۳°
بیشینه:۳۵°
به‌روز شده در: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۵
دكتر حسین مهری مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت سالروز تأسيس شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايی ايران پیام تبریکی صادر كرد.
کد خبر: ۱۵۳۹۷۲
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
اقتصادگردان- در متن اين پيام آمده است:
خداوند منان را شاكريم كه در سايه همت و تلاش مستمر همه مديران و همكاران ارجمند شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايي ايران در سالي كه از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش توليد نام گرفته است، اين مجموعه بزرگ بيست و ششمين سالگرد تأسیس خود را جشن می گيرد.
شركت سرمايه گذاری صنايع شيميايی ايران با تکیه بر توان ملي و استفاده از پتانسیل های شرکت های داخلی و بومی سازی روش های توليد، عليرغم تحریم‌های وضع شده، توانسته است موفقيت های چشمگيری در زمينه توليد محصولاتی نظير الكيل بنزن خطی (LAB) ، آلكيلات سنگين(HAB) و نرمال پارافين بدست آورد و با در اختیار داشتن بیش از 80 درصد بازار داخلی آلکیل‌ بنزن خطی، در زمره صادرکنندگان نمونه کشور قرار گيرد.
اين افتخار سرآغاز مسيری جديد، رو به توسعه و در جهت اعتلاء و سربلندی ايران عزيز بوده و لازم است كه اين مجموعه با حضور مقتدرانه در بازارهاي داخلي و خارجی، مسيری جديد به سوي تكامل و تحول را آغاز نموده و همسويی با دانش روز، رفع نيازهای جديد بازار، تكميل زنجيره ارزش محصولات و استفاده از سرمايه انسانی توانمند و دانش محور را سر لوحه برنامه های خود قرار دهد.
در پایان بارديگر يازدهم خردادماه سالروز تأسيس اين شركت را به همه همكاران پرتلاش و همچنين كليه سهامداران و مشتريان تبريك عرض نموده و توفيق همه خدمتگزاران در عرصه صنعت كشور را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمايم.
نام:
ایمیل:
* نظر: