:
كمينه:۲۴°
بیشینه:۳۴°
به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت آذربایجان شرقی:
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع انبارها و سامانه جامع تجارت گفت: کالاهای اساسی در استان سیستمی رصد می‌شود.
کد خبر: ۱۵۳۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
اقتصادگردان- مقصود رضازاده افزود: به استناد دستورالعمل اجرایی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اعضای زنجیره تامین شامل بازرگانان، تولید کنندگان، توزیع کنندگان و خرده فروشان ملزم به ثبت تحویل یا ورود و همچنین خروج کالاهای مشمول مجموعه اول به انبارها در سامانه جامع انبارها و سامانه جامع تجارت می باشند.

وی همچنین ادامه داد: برابر دستورالعمل مذکور تمام توزیع کنندگان و خرده فروشان کالاهای مشمول مجموعه اول موظفند علاوه بر ثبت مشخصات خود در سامانه، کالا را از اعضای زنجیره تامینی که مشخصات آنها پیش از این در سامانه مذکور ثبت شده دریافت کنند.

وی گفت: کالاهای اساسی مشمول مجموعه اول شامل گوشت قرمز، برنج، حبوبات، چای تخم مرغ، کره، روغن، شکر، لاستیک، کاغذ و خمیر کاغذ است و در صورت عدم ثبت رسید و حواله اقلام مذکور در سامانه جامع انبار و سامانه تجارت توسط زنجیره تامین به استناد قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با متخلفان برخورد قانونی می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: