:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۵°
به‌روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
رییس سازمان صمت استان فارس خبر داد:
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس از کشف بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری فاقد پلاک، مظنون به احتکار از چند انبار در مرکز استان و یک انبار در شهرستان‌های استان فارس با هم‌کاری سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
کد خبر: ۱۵۳۴۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
اقتصادگردان- «حمید رضا ایزدی» با بیان این مطلب، گفت: طی دو روز گذشته به دنبال پی‌گیری و اطلاع رسانی سربازان گمنام امام زمان (عج)، بازرسان این سازمان از چندین مکان شامل چند خانه مسکونی و پارکینگ دپو خودرو، بازرسی کرده و خودروهای فاقد پلاک شناسایی و کشف شد.

وی افزود: در همین راستا هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی و سربازان گمنام امام زمان(عج) انجام شده و ماموران طی عملیات‌های جداگانه بیش از ۱۸۰ دستگاه خودروی سواری شامل مدل های مختلف پراید، تیبا، پژو۲۰۶، پژو۴۰۵، پژو پارس، جک، دنا ،پژو۲۰۷ و هایما توقیف و با توجه به اینکه طبق دستورالعمل صادره، دارندگان خودرو فاقد پلاک تا ۷خرداد ماه فرصت تعیین تکلیف اینگونه خودروها را دارند، و پرونده مربوطه جهت بررسی موضوع به تعزیرات ارسال خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در ادامه بیان کرد: در گشت مشترک این سازمان و اداره تعزیرات نیز تعداد ۲۵۰ خودرو عمدتا پراید در حال حمل به خارج از استان، در ایستگاه راه‌آهن شیراز شناسایی شدند و اقدامات قانونی جهت آنان صورت پذیرفت.

نام:
ایمیل:
* نظر: