:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۶°
به‌روز شده در: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۷۰۸ مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان در سال گذشته(1398) با بررسی‌های کارشناسی اجرایی شد.
کد خبر: ۱۵۳۴۸۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
اقتصادگردان- «سعید جعفری کروهرودی» ضمن اعلام این خبر، افزود: ۷۰ نشست تخصصی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی در سال گذشته برگزار شد که یک‌هزار و ۱۴۲ مصوبه به دنبال داشت.

وی ادامه داد: از مجموع مصوبات نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی، ۷۰۸ مصوبه اجرا و ۴۳۴ مصوبه دیگر نیز با نظارت گسترده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در دست اجرا است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: یک‌هزار و ۱۱۰ پرونده مشکلات تولیدکنندگان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد که شمار قابل توجهی از این پرونده‌ها رسیدگی و از سوی نهادهای مسئول مختومه اعلام شد.

جعفری کرهرودی اضافه کرد: ۳۷۴ مورد از پرونده‌های مطرح شده در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی متقاضی تسهیلات بودند که ۱۷ هزار و ۹۶۵ میلیارد ریال تسهیلات به این تولیدکنندگان پرداخت شد.

وی گفت: وصول بدهی‌های بانکی ۱۳۴ تولیدکننده استان مرکزی که پارسال در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی مطرح شده بود، نیز به تعویق افتاد.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در پایان بیان کرد: با پیگیری مشکلات تولیدکنندگان و حمایت دستگاه‌های مسئول از حوزه تولید، این استان در سال گذشته رتبه نخست بهبود فضای کسب و کار کشور را به خود اختصاص داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: