:
كمينه:۲۳°
بیشینه:۳۵°
به‌روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که گرانی و تورم کمر مردم را خرد کرده و به نظام آسیب می رساند اما هیچ اراده و تصمیم محکمی در پیکره دولت برای حل این مسائل وجود ندارد.
کد خبر: ۱۵۳۳۸۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
اقتصادگردان- علی گل مرادی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: امروز به دستی طرح دو فوریتی مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی مطرح شد و بنده سپاس گزارم اما باید بدانیم  که ضربه فقر و بیکاری جوانان در کشور بسیار تهدید آمیزتر از دشمنان کثیف و قسم خورده ای هست که مرتبا آنها را بهانه می کنیم و از مسائل داخلی غافل شدیم.

وی در ادامه اظهار کرد: گرانی و تورم کمر مردم را خرد کرده و به نظام آسیب می رساند اما هیچ اراده و تصمیم محکمی در پیکره دولت برای حل این مسائل وجود ندارد. مرتبا شاهد مسئله آفرینی از قبل ساختارها و فرآیندهای غلطی هستیم که هیچ گاه به خاطر تضاد منافع که به نفع مسئولان تمام می شود نتوانستیم کاری کنیم.

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر می خواهیم نظام برقرار باشد باید مسائل داخلی مورد توجه قرار دهیم. بر اساس آمار ۱۸ میلیون سرپرست احساس نیاز می کنند به یک میلیون وام که این بیانگر تصمیمات غلط و بی غیرتی مسئولان است. اولویت مجلس و دولت باید معیشت مردم باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: