:
كمينه:۱۹°
بیشینه:۳۱°
به‌روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
سخنگوی صنعت برق:
سخنگوی صنعت برق از آغاز پویش صنعت برق همیشه بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا در کشور تلاش می‌کنند و گفت: به منظور تامین برق بیمارستان ها و مراکز درمانی، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.
کد خبر: ۱۵۱۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
اقتصادگردان- مصطفی رجبی با بیان این که در ایام نوروز افزون بر 20 هزار نفر از پرسنل صنعت برق فعالیت خواهند کرد تا شبکه پایداری شبکه برق حفظ شود، اظهار کرد: همه پرسنل این صنعت با درک شرایط کنونی کشور، برای تداوم خدمات رسانی مطلوب و تامین برق پایدار برای مشترکان تلاش می‌کنند.

رجبی با اشاره به اینکه این تعداد در نیروگاه‌ها، مراکز دیسپاچینگ، اکیپ های عملیاتی و مراکز اتفاقات شرکت های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق سراسر کشور فعالیت خواهند کرد، از آغاز پویش صنعت برق همیشه بیدار به منظور نشان دادن حمایت مجموعه صنعت برق از پزشکان و پرستارانی خبر داد که برای مداوای بیماران کرونا  در کشور تلاش می کنند.

وی تاکید کرد: تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات غیرحضوری برای رفاه حال مشترکان به ویژه در شرایط حاضر، اولویت اصلی صنعت برق است. در تلاشیم در قالب این پویش به فعالان نظام سلامت کشور نشان دهیم که در مبارزه با این بیماری کنار آنها هستیم.

سخنگوی صنعت برق در عین حال خاطرنشان کرد: به منظور تامین برق بیمارستان ها و مراکز درمانی، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت.

طبق اعلام توانیر، این کمپین با مشارکت شرکت های مادر تخصصی توانیر و تولید نیروی برق حرارتی و نیروگاه ها،شرکت های برق منطقه ای و شرکت های توزیع نیروی برق سراسر کشور آغاز به کار کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: