:
كمينه:۶°
بیشینه:۱۴°
به‌روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
سرپرست دانشگاه آزاد استان تهران خبر داد
سرپرست دانشگاه آزاد استان تهران و واحد تهران مرکزی با اشاره به اینکه به دلیل پیش آمدن مشکل در فضای استقرار سه سرای نوآوری در تهران، افتتاح آن‌ها به تعویق افتاده است، گفت: این سه سرای نوآوری ان‌شاء‌الله ظرف دو تا سه هفته آینده در خیابان‌های آزادی (قریب)، پونک و خیابان فلسطین (محل دانشکده هنر سابق) افتتاح خواهند شد.
کد خبر: ۱۴۹۷۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
اقتصادگردان- سید محمودرضا آقامیری در پاسخ به پرسشی درباره افتتاح سه سرای نوآوری در تهران که قرار بود در نقاط مرکزی شهر -در ۲۲ بهمن- افتتاح شود، گفت: سه سرای نوآوری قرار بود تا دهه فجر آماده افتتاح شوند که متأسفانه این‌ها از نظر فضای استقراری دچار مشکل شدند و افتتاح آن‌ها به تعویق افتاد.

وی افزود: این سه سرای نوآوری قرار بود در خیابان‌های آزادی (قریب)، پونک و خیابان فلسطین (محل دانشکده هنر سابق) افتتاح شوند که افتتاح آن‌ها به تعویق افتاد و ان‌شاء‌الله ظرف دو الی سه هفته آینده افتتاح خواهند شد.

سرپرست دانشگاه آزاد استان تهران و واحد تهران مرکزی در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره انتقال فرزندان اعضای هیئت علمی به رشته‌های پزشکی، توضیح داد: قانونی در دانشگاه آزاد وجود داشت که بر اساس آن قانون، تعدادی جابه‌جا شدند. اخیراً وزیر بهداشت به این موضوع اشکال گرفته و این قانون را برگردانده است. ما درگیر این موضوع هستیم و در حال حاضر هم خانواده‌ها برای صحبت جمع شده‌اند. ظرف یکی دو هفته آینده تکلیف روشن می‌شود. البته این موضوع به ما مربوط نمی‌شود و وزارت بهداشت اعلام کرده که این افراد نمی‌توانند ادامه تحصیل دهند. ما هم بر اساس قانون باید به حرف وزارت بهداشت عمل کنیم. امیدواریم به نوعی این مشکل حل شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: