:
كمينه:۵°
بیشینه:۸°
به‌روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
نشست شورای سیاستگذاری دومین دوره نمایشگاه طب سنتی طب جایگزین داروهای گیاهی و گردشگری سلامت با حضوراعضا شورای سیاستگذاری نمایشگاه در دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت در تاریخ20 بهمن شد.
کد خبر: ۱۴۹۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
اقتصادگردان  - در ابتدا جلسه محمد پناهی، دبیر اجرایی نمایشگاه در خصوص ویژگیهای این نمایشگاه گفت: "این نمایشگاه در وسعت حدود 1000متر مربع و با حضور بیش از 60شرکت داخلی و خارجی در تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه که در چهاربخش با رویکرد تخصصی و بین‌المللی در کشور برگزار می‌شود ، دانشکده‌های طب سنتی دانشگاههای علوم پزشکی، انجمن‌های علمی سراسر کشور ، سلامتکده‌ها ، تولیدکنندگان و صادرکنندگان گیاهان دارویی و فراورده‌های طبیعی ، شرکت‌های دانش بنیان و نیز شرکت‌های تسهیلگر گردشگری ، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، حضور یافته و در کنار نمایندگانی از کشور ژاپن ، مالزی و تایلند ، به معرفی ظرفیت‌های بالقوه ایران در حوزه گیاهان دارویی و طب ایرانی و گردشگری سلامت می‌پردازند.

سپس در ادامه علیرضا عباسیان، معاون تعالی دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه از ورود بخش خصوصی "شرکت منیر تجهیزامین"به جهت کمک به شناسایی فعالان این حوزه با برگزاری نمایشگاه تخصصی tramedexدر این سطح قدردانی کرده و تأکید داشتند بخش بین‌المللی این نمایشگاه در دوره‌های اینده با حمایت بیشتر اعضا شورای سیاستگذاری قویتر برگزار شود .

درپایان نیز امیرهوشنگ اسلامی‌تبار عضو شورای سیاستگذاری نمایشگاه به لزوم مشارکت تمامی فعالان این حوزه در نمایشگاه‌های تخصصی بین‌المللی درجهت رونق تولید و کمک به صادرات اشاره کردند.

دومین دوره نمایشگاه طب سنتی طب جایگزین داروهای گیاهی و گردشگری سلامت با حمایت دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، وزارت میراث فرهنـگی گردشـگری و صنایع دستی ، معاونت امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ، ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی وفنـاوری ریاست جمهوری، انجمـن خدمات بین‌المللی سـلامت

و سایر انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط به مدت 4 روز از 29 بهمن تا 2 اسفندماه در سـالن مـلل مجموعه نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب از ساعت 10صبح تا 5 بعد از ظهربرگزار می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: