:
كمينه:۷°
بیشینه:۱۸°
به‌روز شده در: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
مدیر اجرایی یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت خبر داد
مدیر اجرایی یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت با اشاره به تلاش کشور جهت بومی‌سازی فناوری های ارزبر صنعت موتور و نفت گفت: هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران با هدف جذب مشارکت شرکت های دانش بنیان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۴۹۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
اقتصادگردان- مهندس محمد کاظمی، مدیر اجرایی یازدهمین همایش بین‌المللی موتورهای درون سوز و نفت اظهارداشت: این همایش با هدف بومی سازی فناوری‌های ارزبر صنعت موتور و نفت ۲۹ بهمن تا ۱ اسفند سال جاری برگزار می‌شود و مقالات برگزیده در این همایش در مجله علمی و پژوهشی تحقیقات موتور چاپ خواهند شد.
وی افزود: محورهای یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت، فناوری‌های نوین موتور سوخت‌های جایگزین و پیشرفت راهبرد سوخت و قوای محرکه، دینامیک سیالات موتورهای درون سوز، مهندسی احتراق در موتورهای درون سوز و قطعات آن و همچنین تولید و زنجیره تامین و تطابق موتور با خودرو است.
مدیر اجرایی یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت خاطرنشان کرد: همچنین موضوع مهندسی مواد در موتور و قطعات جانبی، روش‌های آزمایشگاهی، عددی و صحه گذاری نوین، علل خرابی و فرآیندهای بهبود قطعات صدا و ارتعاشات، خنک‌کاری و انتقال حرارت اصطکاک و سازوکارهای سایشی موتور، مدیریت هوشمند الکترونیک و نگاشت، روانکاری و چرخه‌های رانندگی از دیگر محورهای این همایش به شمار می‌رود.
کاظمی گفت: همزمان با برگزاری یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت، هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران به همت شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو(ساپکو) با هدف جذب مشارکت شرکت‌های دانش بنیان در رفع موانع تولید موتور و بومی سازی فناوری های صنعت قوای محرکه و نفت برگزار خواهد شد.
وی اعلام کرد: همچنین همزمان با برگزاری یازدهمین همایش بین المللی موتورهای درون سوز و نفت، پنجمین جشنواره علمی و فنی در حوزه‌های رقابتی این جشنواره مسابقه فناورانه، پایان نامه، اختراعات، طرح‌های پژوهشی و زیرساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری است برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: