:
كمينه:۱۹°
بیشینه:۲۹°
به‌روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: کلیه مراحل دریافت مدارک و بررسی کارشناسی جوازهای تأسیس و توسعه، توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان انجام می‌شود.
کد خبر: ۱۴۸۴۳۷
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲
اقتصادگردان- بهروز اسودی با اعلام این خبر، افزود: تمامی مراحل دریافت مدارک و بررسی کارشناسی درخصوص درخواست صدور ، اصلاح ، تمدید و انتقال جواز تأسیس و توسعه به خانه صنعت ، معدن و تجارت استان تفویض شده است.

به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان این مدیر مسوول تصریح کرد: این مراحل از طریق سامانه بهین یاب با رعایت کلیه ضوابط و مقررات مربوط و برای داخل شهرک ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد: به‌منظور انجام مطلوب امور و ارائه خدمات بهتر به متقاضیان، این اقدامات از دیروز 29 دی ماه در استان صورت گرفته و تائید نهایی و صدور جوازها همچنان توسط سازمان صمت استان انجام می‌شود.

اسودی گفت: دسترسی‌های لازم در فرآیندهای مربوطه برای کارشناسان و رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان در سامانه هماهنگ ایجاد و پشتیبانی لازم در خصوص امور مربوط به این سامانه انجام شده است و نظارت بر حسن اجرای امور بر عهده سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان است.
نام:
ایمیل:
* نظر: