:
كمينه:۲۱°
بیشینه:۳۳°
به‌روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
تمام جاده‌های یزد باز است؛
معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان یزد از باز بودن تمام مسیرها و مسدود نشدن هیچ یک از آن‌ها طی چند روز اخیر به دنبال بارش سنگین برف خبر داد.
کد خبر: ۱۴۸۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
اقتصادگردان- «محمد رستگاری» با اشاره به باز بودن تمام مسیرهای یزد پس از بارش سنگین برف، اظهار کرد: در چند روز گذشته هیچ یک از مسیرها و راه‌های مواصلاتی یزد، برف‎گیر و مسدود نشدند اما تردد در مسیرهایی مانند گردنه علی آباد ملزم به استفاده از زنجیرچرخ بوده است.

وی از مسدود شدن موقتی و کمتر از نیم ساعتی برخی از راه‌های کوهستانی یزد در شب گذشته خبر داد و گفت: هر چند برخی از راه‌های کوهستانی استان با وجود برف سنگین، نمک‌پاشی شده‌ بودند اما برخی از خودروهای عبوری به علت ممانعت از ادامه حرکت موجب مسدود شدن کوتاه زمان در این جاده‌ها شده بودند و علت این امر نیز یخ زدگی و برف‌گیر بودن این مسیرها نبود.

معاون راهداری یزد تردد با زنجیر چرخ را در مسیرهای کوهستانی استان الزامی خواند و گفت: نیروهای پلیس و راهداری در برخی از مسیرها به علت تجهیز نبودن خودروها به زنجیر چرخ، آنها را از ادامه دادن تردد در مسیر بازمی‌دارند.

رستگاری در پایان نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه در چند روز گذشته که شاهد بارش برف سنگین در استان بوده‌ایم، هیچ حادثه‌ای ناشی از یخ زدگی و برف گرفتگی جاده‌ها در استان یزد گزارش نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: