:
كمينه:۲۱°
بیشینه:۳۲°
به‌روز شده در: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار استان خبرداد:
رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت و دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار استان سمنان از تشکیل ۲۰۸ فقره پرونده تخلف افزایش غیرقانونی قیمت کالا و خدمات بعد از افزایش قیمت بنزین در این استان خبر داد.
کد خبر: ۱۴۶۱۳۵
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
اقتصادگردان- بهروز اسودی در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان سمنان با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح افزایش قیمت بنزین و به‌منظور جلوگیری و مقابله با افزایش غیرقانونی قیمت کالا و خدمات  در این استان، تعداد دو هزار و ۳۴۷ مورد بازرسی در سطح استان صورت گرفته که این بازرسی‌ها به تشکیل بیش از ۲۰0 فقره پرونده تخلف به ارزش ریالی بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال انجامیده است.

وی از برخورد قانونی با متخلفین در سطح بازتار خبر داد و افزود: طی این مدت ۱۷۷ مورد شکایت مردمی به سامانه ستاد خبری سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت سمنان اعلام شده است که طی بازرسی‌های۹۲ مورد تخلف محرز شده است.

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار استان سمنان از رصد پیوسته و مداوم قیمت اجناس و بازرسی و نظارت بر بازار این استان خبر داد و خاطرنشان کرد: استان سمنان هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی ندارد.

وی با بیان اینکه گوشت مرغ در حال حاضر با قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار استان عرضه می شود ادامه داد: تخم‌مرغ نیز در این استان به قیمت ۸ هزار و ۹۰۰ تومان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

اسودی ادامه داد: گوشت قرمز گرم گوسفندی نیز در حال حاضر با قیمت ۸۰ هزار تومان و گوساله با قیمت ۶۹ هزار تومان در بازار به متقاضیان عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان از توزیع ۱۹۳ تن شکر از طریق فروشگاه‌های زنجیره ای و اتحادیه های فعال در شبکه استانی خبر داد و تصریح کرد: به منظور رفع نیازهای استان علاوه بر این، ۹۵ تن نیز در حال حمل به استان است.

دبیر کارگروه ستاد تنظیم بازار استان سمنان همچنین اظهار کرد:۳۱۴ تن برنج پاکستانی به‌منظور رفع نیاز استان تخصیص داده شده است که به زودی در شبکه توزیع خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: