:
كمينه:۲۴°
بیشینه:۳۶°
به‌روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
مرکز مدیریت راه‌های کشور از تداوم بارش برف و باران در جاده‌های هراز، چالوس و فیروزکوه و آغاز بارش‌ها در جاده‌های ۱۱ استان کشور خبر داد.
کد خبر: ۱۴۵۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
اقتصادگردان- بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راهها از وضعیت جاده‌های شمالی اکنون تردد روانی در جاده‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت مسیر رفت و برگشت گزارش شده است.

بارش باران و برف درجاده‌های هراز،چالوس و فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت نیز ادامه دارد.

گزارش این سازمان از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حکایت می‌کند.

بر اساس این خبر بارش برف و باران در جاده‌های استان‌های مازندران، تهران، گیلان، البرز، گلستان، زنجان، قزوین، همدان، سمنان،مرکزی، خراسان شمالی، کرمانشاه همچنین در جاده‌های استان‌های خراسان جنوبی،خراسان رضوی بارش باران گزارش شده است.

این مرکز در اطلاعیه‌ خود از مسافران خواست تا برای تردد در جاده‌های کوهستانی، زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌ استثنای جاده‌های مسدود،‌ سایر جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.

شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک هزار و ۸۶۱ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۵.۱ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶.۵ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: