:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۹°
به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰
خزانه‌دار کل کشور:
معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور وزارت اقتصاد در جریان سفر به استان آذربایجان غربی بیان نمود: علیرغم مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها تاخیری در پرداخت اسناد خزانه و اوراق منتشر شده جمهوری اسلامی ایران وجود نداشته است.
کد خبر: ۱۴۴۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
اقتصادگردان- وزارت اقتصادی و دارایی ایران، سید رحمت اله اکرمی در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستکاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان‌غربی با بیان اینکه حل مشکلات اقتصادی مردم در راس امور قرار دارد، اظهار داشت: تنوع ‌‌و‌تکثر وظایف و ماموریت های مجموعه  وزارت امور اقتصادی و دارایی مسئولیت ما را خطیرتر کرده و‌ دستکاه های تابعه وزارتخانه در استانها باید در این زمینه نقش آفرین باشند.
 اکرمی افزود: بر اساس تاکیدات مقام‌ معظم رهبری و در راستای سیاست های کلان کشور، وابستگی به درآمدهای نفتی کاهش یافته و امیدواریم بتوانیم بودجه جاری را از محل درامدهای پاک مالیاتی تامین کنیم.

معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور خرید و فروش اسناد خزانه را کم‌ریسک خواند و تصریح کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها،  تاخیری در پرداخت اسناد خزانه و اوراق منتشر شده جمهوری اسلامی ایران وجود نداشته است.

اکرمی در پایان گفت: گزارش‌های ارائه شده ، نشان از عزم جدی در استان برای خدمت‌رسانی به مردم و حل مشکلات اقتصادی دارد که قابل تقدیر است.

در این نشست داود غفارپور، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیران سایر دستکاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان‌غربی گزارشی از عملکرد و مشکلات حوزه متبوع خود ارائه دادند.

گفتنی است معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور وزارت اقتصاد و هیأت همراه ، برای بررسی وضعیت دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد در  این استان، به مدت دو روز به آذربابجان‌غربی سفر کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: