:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۷°
به‌روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی باهدف رسیدگی به مشکلات بهره برداران بخش کشاورزی،روز سه شنبه 23 مهرماه 1398 با نمایندگان مجلس و جمعی از فعالان بخش کشاورزی استان فارس دیدار و گفت و گو کرد.
کد خبر: ۱۴۳۳۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی،در این دیدار که محمدمهدی برومندی عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی و رحیم زارع عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی حضور داشتند،مشکلات جمعی از کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی در شهرستان های ارسنجان،مرودشت،پاسارگاد،آباده و بوانات بررسی شد.

بر اساس این گزارش در این دیدار صمیمی خدارحمی با اشاره به نقش حمایتی و پشتیبانی بانک کشاورزی از بخش کشاورزی و فعالان این بخش،برضرورت پیگیری مطالبات بانک تأکید و خاطر نشان کرد: با هدف همراهی و مدارا با کشاورزان تلاش خواهیم کرد مشکلات آنان را در زمینه وصول مطالبات، بر اساس ضوابط و مقررات قانونی، پیگیری و برطرف کنیم.

این گزارش می افزاید رسیدگی به درخواست ها و مشکلات کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی و اتخاذ تدابیر لازم و قانونی برای رفع این مشکلات،محور اصلی گفت و گوی مدیرعامل بانک کشاورزی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کشاورزان حاضر در این دیدار بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: