:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۶°
به‌روز شده در: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
مديرعامل بيمه آسيا: ارائه خدمات مطلوب و نظارت مستمر و دقيق، سبب استمرار قرارداد بيمه آسيا و مركز خدمات حوزه هاي علميه سراسر كشور براي پنجمين سال شده است.
کد خبر: ۱۴۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومي بيمه آسيا از مشهد، همايش بزرگ رابطين بيمه آسيا در مراكز خدمات حوزه هاي علميه سراسر كشور با رويكرد دانش افزايي و تبادل تجارب در راستاي ارتقاي كيفيت خدمات، با حضور مديران و رابطين بيمه آسيا و همچنين مديران مركز خدمات حوزه هاي علميه، در مجتمع فرهنگي ولايت در مشهد مقدس برگزار شد. 
براساس اين گزارش، مسعود بادين نايب رييس هيات مديره و مديرعامل بيمه آسيا در اين مراسم ضمن ابراز خرسندي از توفيق مجموعه بيمه آسيا در خدمت رساني به جامعه طلاب كشور  اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب و همچنين نظارت مستمر و دقيق در اجراي اين قرارداد كه با همكاري و هماهنگي تنگاتنگ بين طرفين اين قرارداد انجام مي گيرد، از ويژگي هاي ارزنده آن است كه جاي بسي تقدير و تشكر دارد. 
وي افزود: اين امر موجب شده است تا براي پنج سال متمادي، قرارداد مذكور تمديد شود. 
مسعود بادين گفت: بيمه آسيا همواره تلاش كرده است در اين قرارداد بهترين و با كيفيت ترين خدمات را در زمان مقرر و به موقع، ارايه كند. به گونه اي كه در حال حاضر با تلاش پرسنل بيمه آسيا و رابطين مراكز خدمات، ٩٠ درصد از اسناد درماني در كمتر از چهار روز كاري تسويه مي شوند.
در ادامه اين همايش، دكتر حدادي منش معاون امور سلامت و بيمه مركز خدمات حوزه هاي علميه سراسر كشور، طي سخناني با قدرداني از زحمات رابطين بيمه آسيا در ارائه خدمت به طلاب، بر گشاده رويي رابطين در مواجهه با ارباب رجوع و تبيين بيمه گذاران و راهنمايي آنها در زمان پرداخت خسارت تاكيد كرد.
وي همچنين گفت: مهم ترين چالش فعلي صنعت بيمه آموزش مهارت ها و دانش افزايي است. خوشبختانه بيمه آسيا داراي كارشناسان خبره و ماهري است و دانش رابطين اين شركت نيز به ميزان بالايي رشد يافته است.   
در ادامه اين همايش از برترين هاي رابطين بيمه آسيا تقدير به عمل آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر: