:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۷°
به‌روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: عده‌ای تمایل دارند به بهانه ترافیک به زمین‌های نمایشگاه دست‌اندازی کنند که ما حافظ بیت‌المال هستیم و اجازه نخواهیم داد.
کد خبر: ۱۴۳۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
اقتصادگردان- به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بهمن حسین‌زاده - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت - ضمن حضور در نشست تخصصی بررسی و تدوین لوایح کاربردی برای حل گره‌های ترافیک تهران - افزود: اخیرا ۶۰۰۰ متر زمین از طرف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در اختیار شهرداری قرار گرفت تا با راه اندازی پی ارتباطی میان بزرگراه چمران و محله ولنجک، از حجم ترافیک قسمت شمال نمایشگاه کاسته شود.

وی ادامه داد: همچنین تفاهمنامه ای با شرکت مترو منعقد شده که یک یا دو ایستگاه قطار شهری در اطراف محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران راه اندازی شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران خاطرنشان کرد: علاوه بر این ما در برگزاری هر کدام از نمایشگاه ها مشاوره ترافیکی دریافت می کنیم تا از حجم ترافیک اطراف شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران کاسته شود.

حسین‌زاده از ارائه پیشنهاد برای برگزاری نمایشگاهی در مورد فعالیت های مربوط به کاهش ترافیک در حاشیه کنفرانس ترافیک در اسفندماه خبر داد و گفت: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران آمادگی ارائه یک سالن اختصاصی برای حضور استارت آپ های در این زمینه را نیز دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: