:
كمينه:°
بیشینه:°
به‌روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
رییس سازمان فناوری اطلاعات در جمع دانش آموزان:
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در اختتامیه دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزی با رویکرد فناوری های حوزه فضا گفت: در این رویدادها دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور از جنبه های تولید و کاربردهای فناوری اطلاعات و همچنین فرصت ها و تهدیدات این حوزه آموزش می بینند.
کد خبر: ۱۴۳۰۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
اقتصادگردان- به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران، امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اختتامیه رویداد کارآفرینی دانش آموزی با تاکید بر فرصت های موجود در این عرصه گفت: آینده با پیش بینی ساخته نمی شود بلکه به دست دانش آموزان و نسل آینده شکل می گیرد.
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در ادامه با تاکید بر فرصت های کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات، تصریح کرد: این سلسله رویدادها با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و راهبری وزارت آموزش و پرورش و در راستای عدالت آموزشی و آشنایی دانش آموزان از فرصت های کارآفرینی و آینده شغلی است.
وی در جمع دانش آموزان با اشاره به سقف های شیشه ای محدودیت ها و لزوم شکستن آنها گفت: رویاهای خود را محدود نکنید و آرزوهای بزرگی را برای خود و کشورتان داشته باشید و اجازه ندهید محدویت ها مانع رسیدن شما به اهداف و رویاهایتان شود.

از ایده ها و پیشنهادهای جوانان خلاق در حوزه فضایی استقبال می کنیم

مرتضی براری معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان فضایی ایران در این مراسم گفت:دوازدهمین رویداد کارآفرینی دانش آموزان به مناسبت هفته جهانی فضا با رویکرد فناوری های حوزه فضا برگزار می شود.
وی با اشاره به پتانسیل جوانان گفت: کشور ایران در بین یازده کشور برتر دنیا در حوزه فضا قرار دارد و ما از ایده ها و پیشنهادهای جوانان خلاق در این حوزه استقبال می کنیم.
همچنین، در حاشیه این مراسم کارگاه های آموزشی کودکان بر بستر فناوری اطلاعات ویژه فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات و سازمان های تابعه در رده های سنی مختلف برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: