:
كمينه:۲۳°
بیشینه:۳۶°
به‌روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
سردار عزیزی دلشاد:
مشاور عالی وزیر دفاع در امور صنعتی و تحقیقاتی گفت: گرچه کشور ما با تهدیدهای مختلفی از سوی دشمن مواجه است ولی با بروزرسانی و هوشمندسازی تجهیزات نظامی و پلیسی همچنان کشور ایران امن ترین نقطه منطقه است.
کد خبر: ۱۴۲۳۵۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
اقتصادگردان- محمد عزیزی دلشاد در بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، امنیتی و ایمنی با بیان اینکه فرصتی دست داد تا دربازدید از نمایشگاه سالیانه پلیس(ایپاس2019) را که هجدهمین دوره آن امسال برگزار شد با نوآوری هایی که در حوزه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ایجاده شده است آشنا شویم، گفت: در این نمایشگاه شرکت های دانش بنیان بسیار پر رنگ ظاهر شده اند  و  از نوآوری هایی که بروز رسانی شده است بسیار خرسندیم زیرا شرکت های دانش بنیان و نخبگانی هستند که در حوزه پلیس جمهوری اسلامی ایران ایده دارند و در آینده این امکانات در اختیار پلیس قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین در بخش های تخصصی ناجا توانمندی های از سوی شرکت های دانش بنیان و صنعتی به نمایش گذاشته شده است که قابلیت های خوبی را داراست و متناسب با پویایی پلیس جمهوری اسلامی ایران عرضه شده است.
مشاور عالی وزیر دفاع تصریح کرد: در بحث های مختلف امنیتی-انتظامی کشف جرایم نیز ایده های بسیار جذابی را افراد نخبه در این نمایشگاه عرضه کرده اند که می تواند به پویایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در ایفای ماموریت ها کمک کند.
سردار عزیزی دلشاد با تاکید بر اینکه کشور ما گرچه با تهدیدهای مختلفی از جانب دشمن مواجه بوده است، گفت: اما کشور ما  همچنان امن ترین کشور منطقه است و کمترین مشکل را داریم و بخش زیادی از این امنیت داخلی بر عهده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده است .
وی افزود: طبیعتا پیشبرد این ماموریت ها لازمه در این دارد که تجهیزات بروز باشند و هوشمند سازی ها متمرکز باشند . این نمایشگاه نشان می دهد که مسیر پویایی ادامه دارد و امیدواریم که سالیان سال همچنان در مسیر اهداف انقلاب اسلامی و پلیس در طراز جهانی باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: