:
كمينه:۱°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
همزمان با برگزاری چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی ‌انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، برای نخستین بار به فعالان برتر این حوزه جایزه ملی اعطا خواهد شد.
کد خبر: ۱۴۰۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
اقتصادگردان- چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی و اولین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران 22 و 23 مهرماه امسال به همت انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران و با حمایت وزارت نیرو در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار می‌شود.
با توجه به لزوم ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر کشور، با حمایت وزارت نیرو جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر توسط انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران طراحی شده و در افتتاحیه چهارمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران به فعالان برتر و منتخب این حوزه اعطا خواهد شد.
این جایزه ملی در هفت سطح «پروژه برتر انرژی‌های تجدیدپذیر»، «شرکت ارائه‌کننده خدمات مهندسی، تدارکات و ساخت (EPC) در حوزه تجدیدپذیر»، «تولیدکنندگان صنعتی و دانش‌بنیان تجهیزات تجدیدپذیر»، «رسانه برتر»، «شخصیت علمی تأثیرگذار»، «سازمان‌های عمومی و دولتی» و «شرکت‌های برق منطقه‌ای و برق توزیع استان‌ها» اعطا خواهد شد.
بر این اساس تمامی علاقه‌مندان و رسانه‌های فعال  جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام رایگان در فرایند کسب جایزه می‌توانند به آدرس www.irec.irrea.ir مراجعه و یا با شماره تماس 66063148 تماس بگیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر: