:
كمينه:-۱°
بیشینه:۶°
به‌روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
وزیر نیرو با صدور پیامی ضمن تبریک به مناسبت کسب مقام برتر در جشنواره شهید رجایی، این موفقیت را مرهون مجاهدت يکايک فرزندان رشيد کشور در خانواده بزرگ صنعت آب و برق و در سایه تلاشي همگاني دانسته است.
کد خبر: ۱۴۰۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
اقتصادگردان- در متن پیام رضا اردکانیان به کارکنان صنعت آب و برق آمده است: «جشنواره شهيد رجايي عرصه شناسایی و تقدیر از تلاشگران ميدان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه نمودن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف است.
اينک که به توفيق الهي و در پرتو الطاف بيکران خداوند بزرگ، رهنمودهاي داهيانه مقام معظم رهبري و راهبري مدبرانه رياست محترم جمهوري اسلامي ايران، وزارت نيرو براي دومین سال پياپي، به همراه شرکت‌هاي مادرتخصصي توانير و مهندسي آب و فاضلاب کشور، موفق به کسب رضايت مقامات ارشد کشور و کسب جايگاه شايسته در ارزيابي عملکرد جشنواره شهید رجایی گرديده است، بر خود فرض مي‌دانم اين کاميابي ارزشمند را به همه همکاران متخصص، سخت‌کوش و باانگيزه خود در سراسر کشور تبريک عرض نمايم.
بدون شک، اين افتخار به واسطه مجاهدت يکايک فرزندان رشيد کشور در خانواده بزرگ صنعت آب و برق و در سایه تلاشي همگاني حاصل گرديده است. توسعه و ترویج فرهنگ کار صادقانه و خدمت به مردم، توسعه و ترویج فرهنگ کار گروهی، ارتقای کارآمدی و بهره‌وری، پاسخگویی و شفافیت عملکرد، تقویت وجدان کاری، انضباط اجتماعی و اقتصادی، اطلاع‌رساني مطلوب، موثر و مبتکرانه از خدمات و اقدامات انجام‌شده و در نتیجه، افزایش خشنودي هم‌ميهنان و ارتقاي اعتماد عمومی، در ادامه اين راه پر فراز و نشيب بیش از پیش مورد انتظار است.»
نام:
ایمیل:
* نظر: