:
كمينه:۱۹°
بیشینه:۳۱°
به‌روز شده در: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
خدارحمی در بازدید از نمایشگاه کتاب همکاران مولف:
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی از نمایشگاه کتاب همکاران مولف این بانک بازدید کرد.
کد خبر: ۱۳۹۱۳۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵

اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، این نمایشگاه به منظور گرامیداشت آثارکارکنان اهل قلم ، ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد انگیزه برای ظهور استعدادهای کارکنان این بانک در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد.

این گزارش می افزاید: خدارحمی در بازدید از نمایشگاه، تلاش همکاران مولف را ارزشمند و قابل تحسین قلمداد کرد و گفت: نه فقط برای من که برای بانک کشاورزی افتخاری بزرگ است که همکارانی با چنین قابلیت ها و توانمندی هایی در بانک حضور دارند. این همکاران، با علم و دانش خود، پنجره ای به سوی دانایی و آگاهی بیشتر گشوده اند و مایه سربلندی و افتخار بانک کشاورزی هستند. سوای استاد شهریار که از مفاخر علم و ادب و شعر پارسی اند و افتخار خدمت در بانک کشاورزی را داشته اند، محققان و نویسندگانی چون دکتر درویش کسرایی، دکتر ابریشمی، استاد احمد دانشگر، دکتر رشیدی، استاد منوچهر کریم زاده ، آقای آذریمهر و ...  نیز با کوشش و تلاش شبانه‌روزی خود برای اشاعه علم و فرهنگ و ترویج دانایی، بر اعتبار بانک کشاورزی افزوده‌اند.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه بیش از 265 عنوان کتاب که توسط 84 نفر از کارکنان بانک کشاورزی تالیف و منتشر شده است در موضوعات مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی، تاریخی ، بانکداری، رمان، شعر و داستان عرضه می شود.

شایان ذکر است این نمایشگاه تا 24 مرداد از ساعت 8 تا 17 در ساختمان مرکزی بانک کشاورزی واقع در بزرگراه جلال آل احمد، نبش خیابان پاتریس لومومبا دایر است.

نام:
ایمیل:
* نظر: