:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۶°
به‌روز شده در: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خبر داد:
سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از انجام ۸۰۱۲ گشت مشترک بازرسی منجر به تشکیل ۳۸۵۰ پرونده تخلف به ارزش حدود ۲۶۰ میلیارد ریال در خرداد ماه امسال خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱
اقتصادگردان- به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و اتحادیه‌ها ۳۵ درصد، اداره کل تعزیرات حکومتی ۱۹ درصد و دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۵ درصد گشت‌های مشترک خود را با سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان‌ها انجام داده‌اند و همچنین نیز ادارات کل استاندارد، ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر دستگاه‌ها به ترتیب ۲۵،۴،۲ درصد را شامل شده‌اند.

طبق این گزارش از مجموع پرونده‌های تخلف تشکیل شده ۳۲ درصد مربوط به ادارات کل تعزیرات حکومتی، ۲۹ درصد مربوط به اتاق اصناف و ۳۹ درصد مربوط به سایر دستگاه‌ها است.

با اشاره به اینکه بیشترین ارزش ریالی پرونده‌ها در گشت با سایر دستگاه‌ها و ادارات کل تعزیرات حکومتی بوده است که به ترتیب بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال و ۱۰۳ میلیارد ریال را شامل می‌شود، کمترین تعداد گشت نیز توسط اداره کل استاندارد و ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوده که به ترتیب ۱۴۲ گشت، ۴۴ پرونده و ۲۵۵ گشت و ۹۹ پرونده را در بر می‌گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: