:
كمينه:۱۵°
بیشینه:۲۴°
به‌روز شده در: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در حین مراسم نخستین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی "EXPORTECH" و در محل سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی به امضا رسید.
کد خبر: ۱۳۷۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
اقتصادگردان- تفاهم‌نامه همکاری بین پارک و علم و فناوری دانشگاه تهران و شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور دکتر عباس زارعی‌هنزکی رئیس پارک و مهندس عبدالرضا نادری مدیرعامل این شرکت در حین مراسم نخستین نشست تخصصی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی "EXPORTECH" و در محل سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی به امضا رسید.

اهداف این تفاهم‌نامه در سه بند ایجاد هم‌افزایی میان فعالیت‌های منطقه ویژه و پارک، توسعه همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری طرفین و امکان استفاده متقابل از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین تبیین شد.

از زمینه‌های همکاری طرفین می‌توان به همکاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های «پژوهشی- فناوری» داخلی و بین‌المللی، استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی، کارگاهی، تجهیزات و مشاوران تخصصی و کسب و کار طرفین برای کمک به صاحبان ایده و رشد و توسعه شرکت‌های فناور، اجرای برنامه‌ها و رویدادهای کارآفرینی و فناوری به صورت مشترک و حمایت از صاحبان ایده و ایجاد کسب وکارهای جدید به صورت مشترک اشاره کرد.

انتخاب ایده‌های مناسب سرمایه‌گذاری و فراهم کردن زمینه‌های لازم برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، اولویت داشتن پارک و شرکت‌های مستقر آن برای انجام طرح‌های پژوهشی و مشاوره‌ای منطقه ویژه، ایجاد زمینه تعامل سه‌جانبه بین مرکز، پارک و شرکت‌های فناور مستقر در پارک به‌منظور تسهیل تجاری‌سازی ایده‌ها و محصولات دانش‌بنیان از دیگر زمینه‌های همکاری طرفین است.

مدت این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به مدت ۳ سال و با موافقت طرفین قابل تمدید است.

نام:
ایمیل:
* نظر: