:
كمينه:۲۵°
بیشینه:۳۴°
به‌روز شده در: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۵
با انتشار اطلاعیه در کدال اعلام شد:
شرکت بیمه سرمد جزییات افزایش سرمایه ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی خود را با انتشار یک اطلاعیه در سامانه کدال اعلام کرد.
کد خبر: ۱۳۵۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳
اقتصادگردان- در اطلاعیه منتشر شده در کدال آمده است که بر اساس مجوز صادر شده از سوی سازمان بورس شرکت بیمه سرمد که با سرمایه ۱.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در بازار سهام حضور دارد، با هدف اصلاح ساختار مالی سرمایه خود را به میزان ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال افزایش می دهد.

محل افزایش سرمایه

بر اساس این گزارش شفاف سازی، بیمه سرمد به میزان ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ سهم به ارزش اسمی هر سهم ۱۰۰۰ ریال که از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی پیش بینی شده است را برای این افزایش سرمایه در نظر گرفته است.

همچنین مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه سرمد می تواند با انجام افزایش سرمایه از مبلغ ۲.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال به مبلغ۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی  موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدّت ۲  سال به هیات مدیره تفویض کند تا هیئت مدیره شرکت پس از أخذ مجوز از سازمان و بیمه مرکزی نسبت به عملی نمودن آن اقدام کند.

زمان شروع پذیره نویسی

لازم به ذکر است،  شروع پذیره نویسی حداکثر تا ۶۰ روز از تاریخ این مجوز امکان‌پذیر خواهد بود و عدم شروع پذیره نویسی در مهلت مقرر، موجب ابطال این مجوز می شود و انجام آن مستلزم أخذ مجوز جدید از این سازمان خواهد بود.

همچنین مطابق ماده ۲۱  قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول اطمینان از رعایت مقرّرات قانونی و مصوبات سازمان و شفافیت اطّلاعاتی بوده و به منزله تأیید مزایا، تضمین سودآوری و یا توصیه و سفارشی در مورد شرکت یا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان بورس نیست.

اطلاعیه افزایش سرمایه بیمه سرمد

نام:
ایمیل:
* نظر: