:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۶°
به‌روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
مالکین باشگاه «شیاطین سرخ» با هزینه کرد زیادی روبرو شده اند
محمد بن سلمان شاهزاده سعودی پیشنهاد شگفت انگیز خرید باشگاه منچستر یونایتد را با رقم ۴.۹ میلیارد دلار داده و مالکین فعلی این باشگاه را برای فروش این باشگاه قبل از فصل جدید وسوسه کرده است.
کد خبر: ۱۳۱۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
اقتصاد گردان - شاهزاده بن سلمان سعودی پیشنهاد شگفت انگیز ۴.۹ میلیارد دلاری را برای خرید باشگاه منچستر یونایتد داد.

به گزارش روزنامه انگلیسی سان، محمد بن سلمان شاهزاده سعودی پیشنهاد شگفت انگیز خرید باشگاه منچستر یونایتد را با رقم ۴.۹ میلیارد دلار داده و مالکین فعلی این باشگاه را برای فروش این باشگاه قبل از فصل جدید وسوسه کرده است.  

این پیشنهاد به دنبال آن مطرح شد که مالکین باشگاه «شیاطین سرخ» با هزینه کرد زیادی روبرو شده اند. منابع نزدیک به «خانواده گلازر» که مالکین باشگاه منجستر یونایتد هستند، اعلام کردند مخالف فروش این باشگاه هستند؛ اما چنین پیشنهاد چشمگیری از سوی خانواده سلطنتی عربستان می تواند تصمیم آنها را تغییر دهد.

بر همین اساس این خانواده آمریکایی باشگاه منجستر را ۱۴ سال پیش به قیمت ۱.۰۱۸ میلیارد دلار (۷۹۰ میلیون پوند) خریداری کردند؛ اما اکنون با بدهی قابل توجهی روبرو شده اند. بر اساس گزارشات، بن سلمان پیش از این در ماه اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی علاقمندی خود را برای خرید این باشگاه نشان داده بود و اکنون آماده انجام این معامله است.  

بر پایه این گزارش، در ماه ژانویه سال جاری میلادی شرکت مشاوره «دلوئیت»، باشگاه منجستر یونایتد را بعداز رئال مادرید و بارسلونا سومین باشگاه فوتبالی پر درآمد در فصل ۲۰۱۸/۲۰۱۷ معرفی و مجموع درآمد آن را ۶۶۶ میلیون دلار اعلام کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: