:
كمينه:۲۳°
بیشینه:۳۶°
به‌روز شده در: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
درصورتی که مرحله اظهارنامه در سامانه محلی گمرک ، صدور مجوز بارگیری می باشد، ارسال به درب خروج می بایست توسط خدمت گیرنده و یا گمرک اجرایی انجام شود. در صورتی که مرحله اظهارنامه در سامانه محلی گمرک، درب خروج می باشد می بایست مراتب از طریق گمرک اجرایی به میزخدمت گمرک ایران برای پیگیری اعلام شود
کد خبر: ۱۳۰۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
اقتصاد گردان - با پیام «اظهارنامه پروانه نشده است» در صورت خرج کالا از گمرک، باید اقداماتی به منظور رفع تعهد در بانک انجام شود.
 یکی از مسائل مهم در زمان واردات، رفع تعهد در بانک است؛ بر همین اساس  در صورتی که زمان رفع تعهد در بانک، به منظور اظهارنامه ای که کالای آن از گمرک خارج شده است، پیام  «اظهارنامه پروانه نشده است» در بانک رویت می شود، در اولین گام لازم است ابتدا اظهارکننده از حساب کاربری خود در سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزی( epl) یا از طریق گمرک اجرایی مرحله ی فعلی اظهارنامه را بررسی نماید:
درصورتی که مرحله اظهارنامه در سامانه محلی گمرک ، صدور مجوز بارگیری می باشد، ارسال به درب خروج می بایست توسط خدمت گیرنده و یا گمرک اجرایی  انجام شود.
در صورتی که مرحله اظهارنامه در سامانه محلی گمرک، درب خروج می باشد می بایست مراتب از طریق گمرک اجرایی  به میزخدمت گمرک ایران برای پیگیری اعلام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: