:
كمينه:۲۴°
بیشینه:۳۷°
به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی 21 مهرماه با حضور وزیر ورزش و جوانان جناب آقای سلطانی فر و تنی چند از مقامات و مسئولین بلند پایه کشور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح میشود.
کد خبر: ۱۲۳۰۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۹
اقتصادگردان- علی محتشم امیری در گفتگو با خبرنگار ما و با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی به عنوان مجری برگزاری این نمایشگاه گفت، سعی بر این داریم تا با تعاملی سازنده با مشارکت کنندگان و صاحبان صنایع، نیاز و انتظارات ایشان را شناسایی و در جهت فراهم سازی فرصت های تجاری بیشتر برای این مشارکت کنندگان از آخرین استانداردهای نمایشگاهی در سطح بین الملل بهره برداری و آنها را در اختیار ایشان قرار دهد.
وی ادامه داد: از دیگر سو با شناسایی و تعامل حداکثری با رسانه های چاپی و الکترونیکی برتر مرتبط با موضوع نمایشگاه و اطلاع رسانی گسترده در این خصوص سعی بر این دارد تا بازدیدکنندگان تخصصی بیشتری را برای بازدید از نمایشگاه دعوت کند و از طریق محیطی کاملا تخصصی برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان نمایشگاه فراهم آورد.
محتشم امیری مشارکت شرکت ها در نمایشگاه امسال را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: امسال علیرغم شرایط منحصر به فرد اقتصادی به وجود آمده، خوشبختانه شاهد پیشرفت حضور مشارکت کنندگان چه از نظر کمی و چه از دیدگاه کیفی هستیم و حضور تولیدکنندگان داخلی نیز رشد فزاینده ای داشته است.
وی در مورد نحوه استقرار شرکت های حاضر در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزش گفت: در نمایشگاه امسال سالن های متفاوتی به تجهیزات ورزشی، دستگاه های بدن سازی ، مکمل های ورزشی، پوشاک ورزشی، اتوماسیون، ورزشهای آبی، کوهنوردی، تنیس و بدمینتون، ورزشهای همگانی و ... اختصاص داده شده است. البته بدیهی است که متراژ و زمان ثبت نام مشارکت کنندگان محترم نیز در این امر تاثیر دارد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاهی میلاد نور تاکید کرد: حمایت از تولیدات داخلی و کالای ایرانی در کنار معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای جهانی، یکی از اهداف اصلی برگزاری همه شانزده دوره برگزار شده نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی بوده امسال نیز همانگونه که قبلا اشاره شد،  با توجه به اطلاع رسانی صورت گرفته حضور تولید کنندگان داخلی نسبت به دوره های قبل رشد قابل ملاحظه ای داشته که این مهم نمایانگر حرکت جامعه صنعتی فعال در حوزه ورزش به سمت اقتصاد درون زا در این حوزه است.
وی با اشاره به این مطلب که وزارت ورزش و جوانان، وزارت صمت، سازمان توسعه تجارت، فدراسیونهای ورزشی و ادارات کل ورزش استانها از متولیان و حامیان اصلی این نمایشگاه هستند خاطرنشان کرد: به دلیل بین المللی بودن نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی و به لحاظ اعتبار بین المللی این رویداد تصمیم گرفتیم با کسب مجوز های لازم، بر عکس سال های گذشته، امسال این نمایشگاه را در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار کنیم.
وی از حضور هیات ها و شرکتهای تولید کننده خارجی در نمایشگاه امسال خبر داد و افزود: شرکتهای داخلی متعددی در نمایشگاه امسال حضور دارند که در سالهای گذشته در قالب همین نمایشگاه، از آخرین اخبار و دستاوردهای جهانی این حوزه مطلع گشته و این محصولات را به سبد کالایی تولیدات خود افزوده اند. وی معتقد است که شرایط به وجود آمده فرصتی برای ارائه تولیدات با کیفیت ایرانی است تا با معرفی خود به مخاطبین سهمی از بازار گسترده این عرصه را از آن خود کنند.
 هفدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی از 21 تا 24 مهرماه امسال پذیرای علاقمندان به این رشته ورزشی میباشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: