:
كمينه:۲۲°
بیشینه:۳۷°
به‌روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۱
همزمان با برگزاری نمایشگاه تلکام
تفاهم‌نامه همکاری شرکت بیمه سامان و شرکت جیرینگ همزمان با برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام ۲۰۱۸ در مراسمی با حضور مدیران عامل دو شرکت به امضاء رسید.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۷
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، در این مراسم که با حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی برگزار شد، احمد رضا ضرابیه مدیرعامل بیمه سامان درباره این تفاهم‌نامه گفت: بیمه سامان ارایه خدمات متنوع و گسترده را در دستور‌کار خود قرار داده و به همین منظور با انتخاب شرکای تجاری قدرتمند و معتبر می‌کوشد از تمام ظرفیت‌های موجود برای توسعه خدمات و محصولات خود بهره ببرد.

مدیرعامل بیمه سامان تصریح کرد: براساس این تفاهم‌نامه، صدور بیمه‌نامه و ارایه خدمت پرداخت خسارت آنلاین به مشتریان توسط بیمه سامان آغاز می‌شود.

ضرابیه تاکید کرد: با پرداخت خسارت آنلاین، يکی از پیش‌نیازهای اساسی ديجيتالی شدن صنعت بیمه عملیاتی خواهد شد.

وی گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، پوشش‌های بیمه‌ای شامل بیمه تجهیزات الکترونیکی، بیمه مسافرتی، بیمه آتش سوزی، بیمه حوادث، بیمه خودرو ثالث و دیگر بیمه‌های قابل ارائه روی بسترهای اینترنتی از طریق نرم‌افزار در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مدیرعامل بیمه سامان افزود: همکاری بیمه سامان و شرکت پرداخت اول کیش،"جیرینگ"  با توجه به پتاسیل های بالای هر دو شرکت  در زمینه زیر ساخت فناوری اطلاعات و دیگر ویژگی هایی که موجب تمایز آنها در بازار شده با فروش بیمه نامه های آنلاین تجهیزات الکترونیکی، بیمه نامه شخص ثالث، بیمه  نامه درمان انفرادی، بیمه مسافرتی، بیمه حوادث و آتش سوزی آغاز شد که این روند همچنان ادامه خواهد داشت و در آینده بستر پرداخت خسارت نیز راه اندازی می‌شود.

ضرابیه گفت: بیمه سامان از نخبگان و کارآفرینان در حوزه استارتاپ‌ها و ایده‌های نوین برای توسعه خدمات و فروش در بستر دیجیتالی شدن صنعت بیمه دعوت و استقبال می‌کند.

در ادامه این مراسم حمیدرضا خطیبی مدیر عامل شرکت جيرینگ ضمن تشریح جزییات تفاهم نامه این شرکت و بیمه سامان گفت: تفاهم نامه همکاری شرکت جیرینگ و بیمه سامان با هدف توسعه خدمات ديجيتال به امضا رسید که تحقق این مهم ضریب رضایتمندی مشتریان را دو چندان خواهد کرد.

وی گفت: پیش بینی های لازم برای ارایه پوشش های بیمه ای مورد نیاز کاربران بر روی  اپلیکشین" جیرینگ " صورت گرفته است.

لازم به ذکر است بیمه سامان با هدف معرفی آخرین خدمات و محصولات خود با مشاركت اپراتور همراه اول به عنوان بزرگترين اپراتور تلفن همراه در كشور در این نمایشگاه حضور دارد.

 بیمه سامان نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران که از روز چهارشنبه 11 لغایت  شنبه 14 مهر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود در سالن 7 میزبان مراجعه کنندگان عزیز می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: