:
كمينه:۶°
بیشینه:۱۵°
به‌روز شده در: ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
شركت ايران خودرو درراستاي تنظيم بازار و همزمان با نزديك شدن به اعياد سعيدقربان و غدير، پيش فروش ويژه محصولات خو درا از روز دوشنبه 29 مردادماه آغاز مي كند
کد خبر: ۱۲۰۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
اقتصادگردان - به گزارش ايكو پرس ، مصطفي خان كرمي معاون بازاريابي وفرش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : شركت ايران خودرو درراستاي تنظيم بازار و قيمت ها تلاش كرده است تا با ارائه برنامه هاي فروش جذاب، آشفتگي هاي ايجاد شده در بازار را مديريت نمايد. بر همين مبنا شرايط فروش شركت ايران خودرو همواره بر روي وب سايت فروش اين شركت فعال است .
وي افزود : شرايط پيش فروش مذكور كه با هدف مشاركت در توليد طرح ريزي شده است طي دو بخشنامه جداگانه جهت خودروهاي ثبت نامي با موعدتحويل هاي سال 97 و سال 98 با سود مشاركت جذاب در نظر گرفته شده است.
خان كرمي  خاطر نشان ساخت : در راستاي مديريت تقاضاي موجود در بازار جهت خودروهاي پر طرفدار هايما و اچ30 كراس طي مذاكره با شركت هاي هايما و دانگ فنگ ميزان محدودي ظرفيت جهت سال 97 ايجاد شده است و در خصوص ساير خودروها نيز با استفاده از حداكثر ظرفيت توان تامين قطعه سازان، ظرفيتي به صورت بسيار محدود در سال 97 ايجاد شده است كه در اين بخشنامه ها اقدام مي شود.
معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو يادآور شد: فروش ويژه محصولات ايران خودرو در قالب طرح هاي پيش فروش مشاركت در توليد از ساعت 11 صبح روز دوشنبه 29 مرداد آغاز و تا زمان تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.
 وي تاكيدكرد : متقاضيان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام كنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: