:
كمينه:۲۴°
بیشینه:۳۷°
به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
شرکت امدادخودروایران به عنوان بزرگترین شرکت امدادخودرویی کشور با هدف ارائه خدمات مطلوب به هموطنان، سرویس‌های دوره‌ای محصولات گروه صنعتی ایران خودرو را در محل مورد نظر مشتریان انجام می‌دهد
کد خبر: ۱۱۸۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
اقتصاد گردان - به گزارش ايكوپرس به نقل از ارتباطات شرکت امدادخودروایران، انجام سرویس‌های دوره‌ای محصولات ایران‌خودرو اعم از صفر کیلومتر، دارای کارت‌طلایی و غیرمشترک در قالب خدمت «سرویس در محل» از سوی این شرکت در سراسر کشور عملیاتی شده است.

«سرویس در محل» یکی از مجموعه خدمات متنوع شرکت امدادخودروایران است. این سرویس شامل کلیه امور مربوط به سرویس دوره‌ای خودروها است که باید در زمان مقرر انجام شود. اجرای این سرویس‌های دوره‌ای توسط امدادگران امدادخودروایران در محل کار و یا درب منزل با هماهنگی با مرکزپاسخگویی 096440 انجام می‌گیرد.

انجام سرویس‌های دوره‌ای محصولات صفرکیلومتر ایران خودرو به صورت رایگان و برای دارندگان کارت طلایی نیز طبق ضوابط کارت طلایی انجام می‌شود.

نکته حائز اهمیت، استقبال غیرمشترکان ایران‌خودرویی از انجام سرویس دوره‌ای درب منزل یا محل کار بوده که شرکت امدادخودروایران تلاش کرده حداکثر رضایت این گروه از مشتریان خود را نیز کسب کند.

انجام سرویس‌های دوره‌ای در محل موردنظر مشتریان تا حد زیادی باعث صرفه‌جوئی در وقت و هزینه هموطنان می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: