:
كمينه:۴°
بیشینه:۱۰°
به‌روز شده در: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
نایب رییس مجلس از پرداخت اصل سپرده های تا سقف یک میلیارد تومان موسسات مالی و اعتباری خبر داد
کد خبر: ۱۱۴۳۳۳
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
اقتصاد گردان -  به گزارش خانه ملت، مسعود پزشکیان، در تشریح آخرین مصوبات نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی و اعتباری گفت: در آخرین نشست سران سه قوه، در رابطه با چگونگی پرداخت اصل سپرده های سپرده گذاران تا سقف یکی میلیارد تومان  صحبت و گفتگو شد.
نایب رییس مجلس با بیان اینکه دو جلسه اخیر نشست نمایندگان سران سه قوه به موضوع پرداخت سپرده ها تا سقف یک میلیارد تومان اختصاص یافت  و در این باره تصمیم گیری هایی هم  صورت گرفت، افزود: پیش نویس این مصوبه در حال حاضر آماده شده است که هم اکنون اعضای هیات سه نفره  به دنبال برنامه ریزی برای چگونگی اجرای این مصوبه هستند.
وی ادامه داد: مقرر شده در چهارشنبه هفته جاری درباره چگونگی پرداخت اصل سپرده ها تا سقف یک میلیارد تومان تصمیم نهایی اتخاذ شود که این موضوع  پرداخت شامل تمامی موسسات مالی و اعتباری که دچار مشکل شده بودند می شود.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس، با بیان اینکه تاکید شده که تیم شناسایی اموال اعم از وزارت اطلاعات و قوه قضائیه روند شناسایی اموال را سرعت ببخشند، تصریح کرد: مقرر شده این تیم ارتباط خود با سپرده گذاران را افزایش دهد تا اموالی که دست به دست گشته و به چند واسطه به فروش رسیده شناسایی شود که با شناسایی این اموال برای  سپرده های بیش از سقف یک میلیارد تومان نیز تصمیمات آتی اتخاذ می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: