:
كمينه:۸°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
در پی بارش باران و قطع درختان صورت گرفت
معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی توانیر گفت: در پی بارش باران و شکسته شدن شاخه‌های درختان شاهد خاموشی‌های پراکنده در شش استان قم، اهواز، خوزستان، زنجان، قزوین و استان تهران هستیم.
کد خبر: ۱۱۱۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰
اقتصادگردان- محمود رضا حقی فام با بیان این‌که در شرایط فعلی که شاخ و برگ درختان بسیار پربار است بارش باران و برف می‌تواند موجب ایجاد خسارت به تاسیسات برقی شود، اظهار کرد: در حال حاضر در هفت شهر استان البرز شاهد خاموشی‌های پراکنده هستیم.

به گفته وی ۱۹۰ مگاوات قطعی برق در استان البرز صورت گرفته که این عدد در حدود ۲۰ درصد مشترکان این استان است در همین راستا از شرکت توزیع برق قزوین و تهران برای انجام کارهای عملیاتی به این استان اعزام شده‌اند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی توانیر تصریح کرد: برق شبکه جوی نیز در مناطق شمال کشور ناپایدار گزارش شده که در غرب استان شاهد خاموشی بودیم که خوشبختانه مشکل خاموشی استان مازندران برطرف شده است.

از صبح امروز به دلیل بارش باران و برف شاهد خاموشی‌های پراکنده در استان‌های مختلف هستیم که براساس وعده مسئولان برقی این مشکل تا پایان شب برطرف خواهد شد و برای این مهم نیز اکیپ‌های عملیاتی در استان‌های مختلف مشغول به کار شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: