:
كمينه:۸°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
رییس اتحادیه آهن فروشان با بیان اینکه اعلام دلار ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی هنوز نتوانسته است بازار ملتهب آهن را ساماندهی کند، گفت: قیمت دلار باعث شوک بزرگی در بازار آهن شده به نحوی که خریداران فعلا دست از خرید برداشته و منتظر تعیین و تکلیف بازار هستند. محمد آزاد با اشاره به اینکه از 14 فروردین ماه تاکنون نوسانات قیمت دلار باعث شده تا خرید و فروشی در بازار به صورت محدود انجام شود، اظهار داشت: این درحالی است که معاملات بعد از تعطیلات نوروزی رونق زیادی داشت
کد خبر: ۱۱۱۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
اقتصاد گردان - وی با بیان اینکه دلار، روزانه قیمت آهن را 100 تا 200 تومان افزایش داده است، افزود: نوسانات قیمت دلار باعث شوک بزرگی در بازار آهن شده به نحوی که خریداران فعلا دست از خرید برداشته و منتظر تعیین و تکلیف بازار هستند. رییس اتحادیه آهن فروشان تصریح کرد: قیمت میلگرد پیش از نوروز 97 حدود 2هزار و 200 تومان بود اما با افزایش قیمت دلار به 2هزار و 800 تومان رسید اما الان با قیمت 2هزار و 600 تومان به فروش می‌رسد. قیمت ورق‌های فولادی نیز پیش از تعطیلات نوروزی 2 هزار و 800 تومان بود اما دلار باعث شد قیمت آن نیز روند سعودی داشته و با رقم 3هزار و 250تومان معامله شود. در حال حاضر ورق‌های فولادی با قیمت 3هزار و 5 تومان به فروش می‌رسد.

آزاد با بیان اینکه اعلام دلار 4 هزار و 200 تومانی هنوز نتوانسته است بازار ملتهب آهن را ساماندهی کند، گفت: به شرط عرضه دلار 4 هزار و 200 تومانی می‌توان به رونق خرید و فروش طی هفته آینده در بازار آهن امیدوار بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: