:
كمينه:۲°
بیشینه:۱۶°
به‌روز شده در: ۰۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰
شرکت بیمه معلم امسال هم در لیست 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت. سودآوری، فروش و بهره وری از جمله شاخص های رتبه بندی و قرار گرفتن بیمه معلم در لیست 100 شرکت برتر بود.
کد خبر: ۱۱۰۴۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
اقتصاد گردان

اقتصادگردان- خانواده بزرگ فرهنگیان از سهامداران بیمه معلم هستند و بیمه معلم با توجه به حضور خانواده های بیشمار در دایره سهامداری خود و همچنین بهره مندی تمامی خانواده ها از طرح های این شرکت ، بیمه نامه هایی در راستای رفاه خانواده به بازار عرضه می کند. امسال نیز برای نوروز بخاطر حفظ ارامش مسافران كشور طرح جامع بيمه گردشگري را طراحي  و به بازار عرضه کرده است.

دراین طرح علاوه بر بيمه منازل مسكوني مسافران، بيمه فوت و نقص عضو سرپرست خانواده و أفراد تحت تكفل را نیز تحت پوشش قرار داده است.

مدت بيمه نامه گردشگری بیمه معلم  ١٥ روزه است و جهت خريد در تمام ايّام سال ميتوانند به شعب و نمايندگي ها مراجعه نمايند. بیمه معلم اعلام کرده است گردشگری به دلیل روند رو به رشد گردش مالی آن و نقشی که در اشتغال و بهبود زیرساخت‌ها بازی می‌کند، به عنوان یک «صنعت» به رسمیت شناخته شده است. براساس جدیدترین آماری که از سوی معاونت گردشگری کشور اعلام شده در سال گذشته ۹ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۱۴۰ ایرانی به دیگر کشورها سفر کرده‌اند. درحالی که درصد منازل بیمه شده در کشور تفاوت زیادی با این ارقام دارد. یعنی درصد بسيار پاييني از منازل مسكوني داراي بيمه اتش سوزي و زلزله و سرقت هستند، بنابراین بیمه معلم طرح جامع بیمه گردشگری خود را به بازار عرضه کرده است.

54 شعبه و نمایندگی بیمه معلم در تعطیلات نوروز به صورت کشیک در تمامی استان های کشورآماده خدمات دهی به بیمه گذاران و زیان دیدگان میباشند.

بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی بیمه معلم نیز یکی از دیگر طرح های بیمه معلم است. این شرکت اعتقاد دارد ، بازنشستگي مرحله ی دیگری از زندگی مردم است که در آن انجام کار و فعالیت کارگران و کارکنان روزمره متوقف می شود،  تا پس از طی مدت زمانی حداقل ۲۰ سال از انجام کار، افراد بتوانند به امور دیگری مثل ورزش يا فعاليتهاي مورد علاقه خود ، در چارچوب درآمد و منابعي که در اختيار دارند بپردازند.

بازنشستگي نيز فشارهای مالی و یا روانی خاص خود را دارد و امری است که در نهایت برای افراد پیش می آید و برای اقشار مختلف، اضطراب، نگراني و فشار مالی متفاوتی را به همراه می آورد. در این دوره، ممکن است نقدینگی افراد نسبت به دوره های قبلی کاهش و هزینه ها افزایش یابد.

بدین منظور، بیمه مستمری و مکمل بازنشستگی بیمه معلم می تواند انتخاب مناسبی برای اقشار مختلف باشد تا به تامین و جبران هزینه های وارده کمک نماید.
نام:
ایمیل:
* نظر: