:
كمينه:۸°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
ايران خودرو با صادرات محصول 207 و پارس اتوماتیک به بازار عراق، توانست سهم خودرا دراين بازار توسعه دهد
کد خبر: ۱۰۹۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
اقتصاد گردان -  به گزارش ايكو پرس، طلال حسین سلمان مدیرعامل شرکت اسکای دربازديد از خطوط توليد ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت: تقاضای روزافزون مردم عراق برای خرید محصولات ایران خودرو، یک فرصت طلایی برای توسعه همکاری ها و فعالیت های دو کشور است.
وي با اشاره به اینکه عراق یک بازار راهبردی برای ایران خودرو است، گفت: ایران خودرو با بهره گیری از روش های مدرن و فناوری های روز دنیا درتوليد محصولات خود، توانسته است سهم مهمی از بازار عراق را به خود اختصاص دهد.
مدیرعامل شرکت اسکای خاطر نشان ساخت: محصولات ایران خودرو از جهت کیفیت و ایمنی نسبت به سایر برندها در عراق برتری دارند و این در حالی است که مردم عراق بر این باورند که محصولات ایران خودرو بخصوص خودروی سمند دارای قابلیت های خوبی بوده و نیاز آنها را تامين می کند.
وی حضور در ايران خودرو را زمينه‌ساز بهره‌مندي از تجارب مديران و كارشناسان اين شركت براي توسعه و رشد شركت اسکای دانست و تاكيد كرد: صنعت خودروسازي براي دولت عراق اهميت فراواني دارد، لذا اين شركت خواستار تداوم و گسترش همكاري ها براي توليد و عرضه محصولات جديد به  بازار عراق است. 
شرکت اسکای سازمان دولتی سیاستگذار در حوزه صنعت و تولید خودرو در عراق است و شرکت نبع زمزم(نماینده تولید و فروش محصولات ایران خودرو در عراق)تحت نظارت این سازمان فرایند تولید در عراق را اجرا می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: