:
كمينه:۸°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۰۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
از 29 بهمن ماه
گروه صنعتي ايران خودرو با هدف تامين نياز بازار به خودروهاي شاسی بلند و جوان پسند، طرح پيش فروش خودروی جدید و زیبای هايما اِس5 اتوماتيك توربوشارژ(مدل نوبِل) را از روز يكشنبه 29 بهمن ماه سال جاري آغاز مي كند
کد خبر: ۱۰۹۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
اقتصادگردان - با توجه به وجود تقاضای بسیار زیاد برای خودروی هايما اِس5 اتوماتيك توربوشارژ(مدل نوبِل) و استقبال از طرح های پیش فروش قبلی، طرح پیش فروش ویژه خودروی مذکور با ظرفیت محدود از روز يكشنبه، 29بهمن ماه سال جاري آغاز و تا زمان اتمام ظرفیت ادامه خواهدداشت.
براساس اين گزارش، متقاضيان مي توانند با پيش پرداخت مبلغ 44 ميليون و 900 هزار تومان نسبت به ثبت نام این خودرو با موعد تحويل های خرداد، تير، مرداد و شهريور ماه 97 اقدام كنند.

برمبناي اين گزارش، در اين طرح به منظور افزايش احتمال موفقيت مشتريان نهايي در ثبت نام، كنترل هايي چون هر كد ملي يك دستگاه خودرو به اجرا گذاشته شده است. قيمت نهايي اين خودرو در زمان ارسال دعوت نامه تعيين خواهدشد.

همچنين متقاضيان مي توانند با مراجعه به پايگاه فروش اينترنتي شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا نمایندگی های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام و از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.
اين خودرو از نظر ایمنی مجهز به شش کیسه هوا و داراي پنج ستاره ایمنی از C-NCAP است و  از نظر امکانات رفاهی نیز لیست کاملی از امکانات را در اختیار دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: