:
كمينه:۴°
بیشینه:۱۰°
به‌روز شده در: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۷
مراسم اختتاميه دومين جشنواره هنري ايران خودرو "حركت" در حوزه هنرهاي تجسمي با پيامي از سوي مديرعامل اين گروه صنعتي و باحضور مدير ارتباطات و امور بين الملل ايران خودرو، داوران جشنواره و صاحبان آثار منتخب در محل خانه هنرمندان ايران برگزار شد
کد خبر: ۱۰۸۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
اقتصاد گردان - به گزارش ايكوپرس، در اين مراسم مدير ارتباطات و امور بين الملل ايران خودرو با تبريك سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، آغاز اجراي طرح هاي مربوط با پيوند و تلفيق هنر و صنعت را  درچهار سال اخير  دانست و گفت: برنامه هاي متنوعي دراين مدت انجام شده كه موجب بهره برداري ايران خودرو از توانمندي هاي هنرمندان ايران زمين شده است.

وي فراخوان طراحي خودرو را از جمله طرح هاي هنري اجرا شده عنوان كرد و افزود: از توان هنرمندان براي طراحي محصولات جديد ايده هاي بسيار خوبي گرفته ايم و حتي دونفر ازطراحان برتر در اين فراخوان جذب مركز طراحي و توسعه ايران خودرو شدند تا از ذهن خلاق و هنرمند آنان در خودروسازي كشور بهره برداري شود.

وي شناسايي و استعداديابي در ميان كارگران ايران خودرو را از نتايج اجراي طرح "صداي برتر" عنوان كرد و گفت: استقبال از اين طرح نيز از سوي كاركنان خطوط توليد براي ما قابل تصور نبود.

آقايي با اشاره به برنامه هاي هنر و صنعت در ايران خودرو اظهاراميدواري كرد: با تداوم روند ايجاد شده شاهد كسب نتايج بيشتري در اين حوزه باشيم.

گفتني است در اين جشنواره از مجموع ١٧٠٠ اثر دريافت شده توسط دبيرخانه در سه بخش عكس، پوستر و كاريكاتور، اثر ٦٥٠ هنرمند زن و مرد داوري شده و ٩٠ اثر نيز با داوري اساتيد به نام در هر بخش برگزيده شده است. در مراسم اختتاميه، جوايز آثار منتخب نيز اهدا شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: