:
كمينه:۶°
بیشینه:۱۳°
به‌روز شده در: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶
قرار است یک تاجر بزرگ وال استریت با سرمایه‌گذاری ۴۰۰ میلیون دلاری از نخستین بانک بازرگانی ارائه‌دهنده خدمات به بیت‌کوین و سرمایه‌گذاری به بلاک چین رونمایی کند.
کد خبر: ۱۰۶۸۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
اقتصادگردان- به گزارش بلومبرگ انگلیسی، «مایکل نوواگراتز» میلیاردر سرشناس از برنامه خود برای تاسیس یک بانک کاملا بازرگانی که به ارزهای رمزنگار و سرمایه‌گذاری بر پایه بلاک چین اختصاص خواهد یافت و با هدف قرار گرفتن آن در فهرست بورس کانادا خبر داد. این تاجر وال استریت در حال افزایش عرضه اولیه سهام شرکت خود، گلکسی دیجیتال به ۲۰۰ میلیون دلار است که این موضوع کمک به تاسیس خدمات بانکداری بازرگانی به ارز رمزنگار و بلاک چین می‌کند.

شرکت دیجیتال گلکسی روی حوزه‌هایی مانند تجارت، سرمایه‌گذاری اصلی، مدیریت دارایی و مشاوره تمرکز خواهد کرد. منابع آگاه اعلام کردند که این اقدام «نوواگراتز» مانند فعالیت ارز رمزنگار بانک «گلمن ساچ» خواهد بود.

قرار است این شرکت بطور عملی تمام تقریبا ۴۰۰میلیون دلار سرمایه‌گذاری‌های ارز رمزنگار خود به بیت‌کوین را در قالب عرضه اولیه سهام یا سهام شرکت‌های استارت‌آپ دیجیتال خرج کند.

در حال حاضر تاسیس بانک بازرگانی بزرگ‌ترین پروژه در بحبوحه تب ارز رمزنگار محسوب می‌شود. این سرمایه‌گذار میلیاردر پیش‌بینی کرده که قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۱۹ میلادی به ۴۰ هزار دلار در هر واحد خواهد رسید و از آنجا که اعتماد سرمایه‌گذاران به موسسات مالی از بعداز بحران مالی جهان در سال ۲۰۰۸ میلادی کم شده است، در حال سرمایه‌گذاری روی ارزهای رمزنگار هستند.


نام:
ایمیل:
* نظر: