:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۵°
به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
يكه زارع دو حكم همزمان براي مديران ايران خودرو صادر كرد
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با صدور حکمی، مرتضی آقایی را به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتي ايران خودرو و علی مصریان را به سمت قائم مقام معاونت بازرسی گروه صنعتی ایران خودرو منصوب کرد
کد خبر: ۱۰۵۹۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
اقتصاد گردان - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با صدور حکمی، مرتضی آقایی را به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این گروه صنعتی منصوب کرد. وي پيش از اين، ریاست اداره های روابط عمومی و فناوری ارتباطات را به عهده داشت. يكه زارع همزمان، علی مصریان مدير قبلي ارتباطات را نيز به سمت قائم مقام معاونت بازرسی گروه صنعتی ایران خودرو منصوب کرد

    علي مصريان - مرتضي آقايي

آقايي سال هاست كه در روابط عمومي و ارتباطات ايران خودرو، حضور فعال و موثر داشته و دوره هاي مختلفي را در فراز و نشيب ها، حاشيه ها و دستاوردهاي ايران خودرو تجربه كرده و  به همين خاطر ارتباط هاي موثر و كارآمدي را با رسانه هاي گروهي كشور داشته و در گزارش دستاوردهاي ايران خودرو، و كاهش مشكلات ايران خودرو در جامعه نقش موثري را در كنار ساير همكاران خود داشته است و براين اساس، چهره اي شناخته شده براي مطبوعات و خبرنگاران حوزه خودرو محسوب مي شود. 
علي مصريان نيز در دوره مديريت خود، يكي از بهترين عملكردهاي روابط عمومي را در مقايسه با دوره هاي مختلف تاريخ  ايران خودرو، به نمايش گذاشت و به همت همكاران پر تلاش خود ضمن معرفي دستاوردهاي ايران خودرو،  روابط عمومي فعالي را در بخش هاي مختلف رسانه اي، مسووليت هاي اجتماعي ايران خودرو و... تجربه كرده است. 

 به گزارش ایکوپرس، در حکم مهندس هاشم یکه زارع خطاب به مدیر جدید ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو آمده است:
«جناب آقای مرتضی آقایی

با سلام

نظر به سوابق و شایستگی های جنابعالی به موجب این حکم با حفظ سمت، به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل منصوب می شوید.

انتظار دارم با بهره گیری از توان و قابلیت های منابع کارشناسی و تخصصی موجود و کارآمد، طرح ریزی و برنامه ریزی مدیریت فوق به نحوی ساماندهی شود که سیاست های ارتباطات عمومی در تعامل با کارکنان و کلیه ذینفعان و همفکری با سازمان ها و نهادهای تخصصی و بهره گیری از ظرفیت کلیه رسانه ها به منظور انعکاس رخدادها و اقدامات انجام شده و تقویت فعالیت های اثرگذار، در جهت ارتقای جایگاه و تصویر بیرونی گروه صنعتی ایران خودرو به نحوی اثربخش محقق گردد.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با هماهنگی و همکاری قائم مقام ها، معاونین و مدیران و سایر دست اندرکاران در پیشبرد اهداف گروه صنعتی ایران خودرو موفق و موید باشید.
توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان مسالت دارم.»

مرتضی آقایی لیسانس مدیریت صنعتی و فوق لیسانس مدیریت اجرائی دارد و پیش از این ریاست اداره های روابط عمومی و فناوری ارتباطات مدیریت ارتباطات گروه صنعتی ایران خودرو را برعهده داشته است. معاونت مدیرعامل در امور پشتیبانی شرکت ایساکو و ریاست هیات مدیره شرکت بهمن گشت از دیگر سوابق مدیریتی و اجرائی مرتضی آقایی است.

همچنین مهندس یکه زارع با صدور حکمی، علی مصریان را به سمت قائم مقام معاونت بازرسی گروه صنعتی ایران خودرو منصوب کرد.

 گفتنی است مصریان پیشتر مدیر ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو بود که روز چهارشنبه ششم دی ماه از سمت خود استعفا کرد.


متن استعفاي علي مصريان از مديريت ارتباطات ايران خودرو

علي مصريان، مدير ارتباطات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو از سمت خود استعفا داد. مصريان طي نامه اي خطاب به مهندس يكه زارع مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو آورده است:


جناب آقاي مهندس يكه زارع مديرعامل محترم گروه صنعتي ايران خودرو

باسلام و احترام

 خدمتگزاري در گروه صنعتي ايران خودرو، در كنار استاد گران قدري نظير حضرتعالي، دوران بسيار با ارزشي براي اينجانب بود، خداوند كريم را بسيار شاكرم كه اين توفيق را نصيب بنده فرمودند تا طي اين مدت و در فراز و نشيب هاي صنعت خودرو در كنار شما افتخار خدمتگزاري داشته باشم.

از آنجا كه بنا به برخي مشكلات و دلايل شخصي، توفيق استمرار اين خدمتگزاري براي بنده مقدور نيست، ضمن تقدير و تشكر صميمانه از اعتماد جنابعالي و همراهي اعضاي محترم هيات مديره و قائم مقام ها، معاونان و مديران محترم در طول خدمت گزاري در گروه صنعتي ايران خودرو، از مديريت ارتباطات و امور بين الملل اين گروه استعفا داده و از همه شما سروران گرامي حلاليت مي طلبم.

بي ترديد چنانچه توفيقاتي به دست آمده باشد، جز با مشاركت همكاران مجرب و يكدل بنده در ارتباطات گروه صنعتي ايران خودرو، همچنين همياري هميشگي اصحاب پرتلاش رسانه هاي جمعي و به ويژه پشتيباني و راهبري جنابعالي ميسر نگرديده است.

از خداوند منان، تمناي توفيق روزافزون، سلامتي و دوام عزت براي شما و همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي دارم.

نام:
ایمیل:
* نظر: