:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۵°
به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
به دنبال شنيده ها از تصميم وزير اقتصاد براي تغيير 4 مديرعامل بانك
هیأت مدیره بانک ملت‌ محمد بیگدلی را به سمت مدیرعاملی این بانک منصوب کرد.
کد خبر: ۱۰۲۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
اقتصاد گردان -  هیأت مدیره بانک ملت‌، محمد بیگدلی، رئیس هیأت مدیره این بانک را‌ به سمت مدیرعاملی ‌‌منصوب کرد.

این تصمیم پس از تأکیدات وزیر اقتصاد‌ برای تغییر مدیران عامل برخی بانک‌ها اتخاذ شد.شنیده شده است که‌ وزیر اقتصاد به دنبال تغییر مدیران عامل بانک‌های‌، رفاه، تجارت و صادرات نیز است؛ این تغییرات اغلب با استفاده از مدیران فعلی و سابق سیستم بانکی انجام خواهد شد.
محمد بیگدلی که در مجمع عمومی فوق العاده این بانک به عنوان یکی از چهار عضو هیات مدیره، از سوی سهامداران برگزیده شده بود، با رای اعضای هیات مدیره، از این پس ریاست هیات مدیره بانک ملت را نیز بر عهده خواهد داشت.
بیگدلی پیش از این معاونت مدیرعامل و مدیریت ارشد فروش و ارتباط با مشتریان در  نواحی شهرستان، مدیریت امور ناحیه سه و مدیریت شعب بانک ملت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی ، زنجان و منطقه ۵ تهران را تجربه کرده است.
رییس جدید هیات مدیره بانک ملت، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت است که هم اکنون در رشته اقتصاد مقطع دکترا در حال تحصیل است.
بیگدلی پیش از این معاونت مدیرعامل و رییس هییت مدیر و مدیریت ارشد فروش و ارتباط با مشتریان در نواحی شهرستان، مدیریت امور ناحیه سه و مدیریت شعب بانک ملت در استان های اصفهان، آذربایجان شرقی ، زنجان و منطقه ۵ تهران را تجربه کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: