:
كمينه:۱۳°
بیشینه:۲۵°
به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
با اعلام دونالد ترامپ در مراسمی رسمی کاخ سفید
«پاول» در اجرای سیاست پولی خود فردی هوا خواه صلح و تشنج زدا است و به جای پافشاری بر روی پایین نگه داشتن نرخ تورم بر روی موضوعات دیگری تاکید می کند و بی طرفانه عمل خواهد کرد
کد خبر: ۱۰۲۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
اقتصاد گردان - «دونالد ترامپ» در مراسمی رسمی در کاخ سفید، «جِروم پاول» را رییس بعدی فدرال رزرو معرفی کرد.
به گزارش بلومبرگ انگلیسی، سرانجام «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا همانطور که از قبل هم پیش بینی می شد، «جِروم پاول» را بعنوان رییس جدید فدرال رزرو منصوب کرد.


در همین حال «ترامپ» در کاخ سفید گفت: مایه خرسندی و افتخار من است که اعلام کنم «جِروم پاول» بعنوان رییس آینده فدرال رزرواست.

بر همین اساس «جِروم پاول» جانشین «جانِت یلین» اولین رییس زن بانک مرکزی آمریکا خواهد بود. «پاول» بعنوان یکی از اعضای هیات روسای فدرال رزرو به مدت ۵ سال خدمت کرده است.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که «پاول» در اجرای سیاست پولی خود فردی هوا خواه صلح و تشنج زدا است و به جای پافشاری بر روی پایین نگه داشتن نرخ تورم بر روی موضوعات دیگری تاکید می کند و بی طرفانه عمل خواهد کرد.

در حال حاضر «جانِت یلین»، رییس فعلی فدرال رزرو آمریکا حامی اصلاحات پولی و دولت «ترامپ» است و می گوید: "در سیاست اقتصادی بهتر است که بجای اینکه متاسف باشی، بی مخاطره باشی. "
نام:
ایمیل:
* نظر: