:
كمينه:۷°
بیشینه:۱۷°
به‌روز شده در: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
مدیر عامل شركت حفاری شمال در پاسخ به برخی از شبهات و ابهامات اخیر عنوان كرد؛
مدیر عامل شركت حفاری شمال در پاسخ به برخی از شبهات و ابهامات اخیر عنوان كرد؛ تمامی دستگاههای حفاری شركت مشغول بكارند و وزارت نفت هیچگونه نقشی در تصمیم گیری و تعدیل نیروها نداشته است
کد خبر: ۱۰۱۸۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
اقتصاد گردان - حمید رضا گلپایگانی مدیرعامل شركت حفاری شمال در گفتگو با سایت خبری تسنیم اعلام كرد: علی رغم تصمیم اولیه مبنی بر تعدیل و اتمام كار 600 نفر از نیروهایی كه قرارداد آنها به اتمام رسیده بود، صرفاً در این مرحله فقط200 نفر از نیروهای ستادی شركت تعدیل شدند كه قرارداد كاری آنها به پایان رسیده بود و این تصمیم نیز در راستای چابك سازی سازمان و توسط كارگروه منابع انسانی و تصویب هیئت مدیره شركت صورت گرفت و وزارت نفت هیچ گونه نقشی در این تصمیم گیری ها نداشته است .
گلپایگانی در ادامه تاكید كرد: این تصمیم در صورتی اتخاذ گردید كه تمامی دستگاههای حفاری شركت حفاری شمال در مناطق مختلف عملیاتی مشغول بكارند . 
وی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا در کمیسیون انرژی حاضر به پاسخگویی به سوالات نمایندگان درباره وضعیت اخراج نیروهای شرکت حفاری شمال هستید؟ اظهار داشت: به عنوان مدیرعامل شرکت حفاری شمال آمادگی هر گونه پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون انرژی را دارم و حق نمایندگان محترم مجلس است كه از وضعیت شرکت آگاه شوند و اگر وضعیت فعلی در شرکت حفاری شمال را برای نمایندگان مردم بازگو نکنیم ، طبیعی است از تعدیل نیروها ناراحت شوند.
وی به سوالی مبنی بر اینکه آیا حفاری شمال شرکتی دولتی بوده یا اینکه به صورت خصوصی مدیریت می‌شود؟ عنوان کرد: شرکت حفاری شمال به عنوان یک شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادر است كه سهام آن متعلق به نهادهای عمومی غیر دولتی می باشد و وزارت نفت از هیچ گونه سهامی در این شرکت برخوردار نبوده است. 
گلپایگانی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه احتمال بازگشت به‌کار نیروهای تعدیل شده است بیان کرد: اولویت اصلی بازگشت به‌کار با نیروهایی می باشد که در طرح توسعه آتی قرار دارند، وی خاطر نشان ساخت در حال حاضر هیچ گونه برنامه جدیدی برای تعدیل نیرو نداریم.
نام:
ایمیل:
* نظر: